1111

בדיקה לפני טיפול כירורגי

לפני טיפול כירורגי יש צורך בבדיקה קלינית מלאה של חלל הפה והרקמות הרכות, השיניים ואזור הניתוח וכן בבדיקת הצילומים הרלוונטיים.  לאחר הבדיקה תקבלו הסבר מלא על הממצאים, תכנית הטיפול ואפשרויות הטיפול השונות.

2222

בדיקת נגעים בחלל הפה 

פצעים וכאבים בחלל הפה הם תופעה שכיחה למדי.
בחלקם נגרמים מכוויה או נשיכה עצמית וחולפים מעצמם תוך מספר ימים.
לעתים מדובר באפטות ולעתים פצעים כאלו יכולים להיות חלק ממחלה כללית. נגעים בחלל הפה אפילו יכולים להיות סרטניים או טרום סרטניים.
בכל מקרה של נגע חשוד שלא חולף מעצמו תוך מספר ימים, יש צורך בבדיקת רופא מומחה ובמידת הצורך ביופסיה של הנגע, בדיקת הנגע במעבדה וקבלת אבחנה סופית לצורך המשך טיפול.

333

בדיקת מפרק הלסת

מפרק הלסת הוא האיבר שאחראי על תנועת הלסת ומאפשר לנו לבצע תפקוד יומיומי של אכילה, דיבור, פיהוק, ועוד. כמו מפרקים אחרים בגוף, גם במפרק זה מתעוררות לעיתים בעיות שמפריעות לתפקוד היום יומי כגון: "קליקים" ורעשים אחרים, קושי בפתיחת הפה, כאבים ועוד…
חשוב לבדוק מה הגורם לתופעה. יש צורך בבדיקה קלינית של רופא מומחה וכן לבצע צילומי רנטגן מתאימים.

444

חרדה דנטלית 

מטופלים רבים חוששים להגיע לטיפול אצל רופא השיניים. מסיבה זו מגיעים לעיתים למצב של הזנחה קשה מאוד של השיניים. דבר אשר פוגע קשות באסתטיקה של הפנים והתפקוד היומיומי בשל חוסר שיניים וכאבי שיניים.
אצלנו במרפאה אוירה נינוחה ומרגיעה שמאפשרת הורדת רמת החרדה. בנוסף ניתן במקרים מסוימים להיעזר בתרופות להורדת רמת החרדה, כולל שימוש בגז צחוק ואפילו הרדמה כללית.
לסיכום, בכל מקרה אל תתנו לחרדה להכניע אתכם! הגיעו לבדיקה ואנו נסייע לכם להתגבר על הפחד.